Kattinge Bylaug

Fordi fællesskab er sjovere!

Du kan kontakte Bylaugets bestyrelse ved at skrive en mail til(alle modtager mailen): bestyrelsen@kattingelandsby.dk

Alternativt kan du skrive mail til det enkelte bestyrelsesmedlem, se herunder.
Postadresse:
Kattinge Bylaug
Bygaden 16a
DK-4000 Roskilde


BilledeNavn og posterAdresse og email adresse

Bestyrelsesmedlem:
Marianne Bjerrum
Poster: Olderkvinde


Bygaden 16a
Mail: marianne@kattingelandsby.dk 

Bestyrelsesmedlem:
Erik Nørgaard
Poster: Næst oldermand


Kattingevej 31
Mail: erik@kattingelandsby.dk 

Bestyrelsesmedlem:
Michael Høien
Poster: Kasserer og Vejudvalg
Bygaden 20
Mail: michael@kattingelandsby.dk

Bestyrelsesmedlem:
Kitt Larsen
Poster: Sekretær

Boserupvej 203
Mail: kitt@kattingelandsby.dk

Bestyrelsesmedlem:
Kirsten Østergaard Aarup
Poster: Sekretær


Kongemarksvej 71
Mail: kirsten@kattingelandsby.dk



Bestyrelsesmedlem:
Henrik Ingemann Petersen
Poster: Vejudvalg
Bygaden 24a
Mail: henrik@kattingelandsby.dk

Bestyrelsesmedlem:
Per Arnmark
Poster: Kommunikation og Vejudvalg
Boserupvej 208
Mail: per@kattingelandsby.dk

Suppleant i bestyrelsen:
Jesper Tornberg
Vænget 7
Mail: jesper@kattingelandsby.dk

Redaktør på Kattinge Folk
David Ganderup
Kattinge Bygade 18
Mail: david@kattingelandsby.dk 

Bylaugets Revisor:
Henrik Mærkedahl
Boserupvej 201